cz

Výsledky

Terapie Stimsmart v číslech

Reference od klientů

Co říkají naši klienti o terapii Stimsmart

paní Nikola

paní Nikola

Mám mnohem více energie

Více informací

paní Nikola

paní Nikola

V průběhu procedur se člověk cítí velmi unaven, ale pak po více návštěvách jsem se začala cítit mnohem aktivněji (dobrý spánek, dobré vstávání, plná energie). Dále trpím problematickou pletí a musím říci, že i ta se mi začala trochu zlepšovat.

paní Martina

paní Martina

Konečně mohu spát bez probouzení se bolestmi a sportovat

Více informací

paní Martina

paní Martina

Posledních 6 měsíců před terapií jsem měla problémy s bolestí nohou - večer před usnutím a v noci mě bolest budila. Dost jsem byla omezená i ve sportu. Po 6. proceduře jsem postupně úplně vysadila lék na neuropatii (Gabanox), bolesti ustoupily. Celkově se zlepšila i má psychika, nedělá mi problém ostřejší chůze ani běhání. Jako další efekt bylo doléčení zánětu průdušek a zápalu plic, kdy mě po terapii přestala bolest na pravé straně zad. Celkově se cítím velice dobře, jsem ráda, že jsem terapii absolvovala.

paní Petra, 35 let

paní Petra, 35 let

Terapie pozitivně ovlivnila průběh hojení pooperačních ran a napomohla od únavy.

Více informací

paní Petra, 35 let

paní Petra, 35 let

Terapii jsem absolvovala již opakovaně a tentokrát po plastické operaci, kvůli rychlejšímu zhojení operačních ran a rozsáhlých jizev. Na terapii jsem nastoupila 10 dní po operaci, po vyndání stehů z ran, kdy se na jednom místě v ráně utvořil defekt po samovolně vypadlém stehu. Defekt se velmi rychle díky terapii zmenšoval a zacelil. Všechny pooperační jizvy se taktéž hojily velmi rychle. Byla jsem velice rychle schopná se zpět zapojit do normálního provozu. V minulosti jsem terapii podstoupila ještě 2x a pokaždé měla velmi dobrý vliv na moje akné, se kterým jsem se potýkala od puberty až do mých třiceti let. Zkoušela jsem různé krémy, masti i speciální make-upy a nic nezabíralo. Až po absolvování terapie se mi pleť krásně vyčistila a od té doby mám vždy po každé terapii dlouhou dobu klid a můžu si na svoji pleť dávat jakýkoliv krém. K tomu mi přestaly bolesti kolene, které vznikly po úrazu před asi 10 lety. Jsem s terapií velmi spokojená, vždycky mne nabije energií, a proto se ji snažím každý rok opakovat.

Kde se
můžete objednat?


:

Jste časově vytíženi a nechcete na terapii dojíždět? Je možné poskytnout individuální terapii i u vás doma za speciálních podmínek. Cena a podmínky takové terapie jsou poskytovány na vyžádání v centrále společnosti Stimsmart s.r.o. - infolinka.

Copyright © 2022 Stimsmart

Created by Beneš & Michl