cz

Výsledky

Terapie Stimsmart v číslech

Reference od klientů

Co říkají naši klienti o terapii Stimsmart

paní Markéta

paní Markéta

Terapie povzbudila mou obranyschopnost

Více informací

paní Markéta

paní Markéta

Mně terapie pomohla povzbudit obranyschopnost. Celkově se cítím lépe a jsem méně unavená. Nemám již tak studené nohy a lépe se zahřeju.

paní Petra

Na terapii jsem přišla kvůli otevřené nehojící se ráně

Více informací

paní Petra

Přišla jsem na terapii s otevřenou nehojící se ranou na pravé noze, kterou mám od roku 2011, nic nepomáhalo. Po terapii se začala hojit strupy, teď po 2. terapii je rána téměř zhojena. Snížil se mi dlouhodobý cukr. Budu absolvovat 3. terapii.

paní Ilona

paní Ilona

Spím jako miminko

Více informací

paní Ilona

paní Ilona

Nebolestivá terapie s velice příjemným a ochotným personálem. Asi v polovině terapie jsem začala mít pocity zlepšení mého zdravotního stavu. Ke konci terapie bylo zlepšení asi o 50 %. Zlepšil se mi také spánek, v noci se už nebudím a spím jako miminko.

paní Radana

paní Radana

Absolvovala jsem terapii ke své spokojenosti již potřetí

Více informací

paní Radana

paní Radana

Po třetí sérii procedur jsem velice spokojena - lépe usínám i spím, nebudí mne bolesti a bodání v prstech nohou, lépe se mi chodí. Přestože pocit studených nohou nezmizel, je to jen pocit a nohy jsou na dotek krásně teplé a dobře prokrvené.

paní Julia

paní Julia

Terapie výrazně zlepšila můj psychický stav

Více informací

paní Julia

paní Julia

Doporučuji kurz každému, výrazně zlepšuje psychický stav, zcela vymizely změny nálady a celkem se cítím mnohem lépe.

pan František

pan František

Po skončení terapie začaly mé problémy ustupovat

Více informací

pan František

pan František

Aplikace terapie není příjemná, ale dobře snesitelná. Po 13-ti procedurách mi ustupují jisté zdravotní potíže - necitlivost nohou, hybnost kolen, ramene, bolesti kříže, ustupuje dlouhodobý problém v čelní dutině.

pan Jiří

Cítím se celkově lépe

Více informací

pan Jiří

Léčba probíhala úspěšně, zdravotní stav se mi zlepšil, cítím se daleko lépe. Nohy jsou méně oteklé, lépe se mi spí a lépe chodím. Doporučuji tuto metodu.

paní Anna

paní Anna

Pocit neklidných nohou vymizel

Více informací

paní Anna

paní Anna

Zlepšení potíží o 40 % minimálně, lépe spím - dříve jsem se budila v noci opakovaně, nyní do 2:00 hodin 2x a dále spím vcelku až do rána. Pocit neklidných nohou vymizel, plosky nohou jsou teplé, dříve studené, zlepšilo se mi čití na lýtkách i na stehnech. Zůstala parestezie plosky nohy. Oblast kotníků mám i nadále studenou. Jsem velmi spokojená, že je patrné zlepšení a že můžu lépe spát. Značně se mi zmenšily otoky na nohou.

pan Jaroslav

Jsem zase pohyblivý

Více informací

pan Jaroslav

Po léčení cukrovky se stal zázrak! Nemohl jsem chodit a již po 1. dni sezení mohu skákat, nezakopávám. Obnovený cit v nohách.

slečna Nelly

slečna Nelly

Opět vstávám vyspalá.

Více informací

slečna Nelly

slečna Nelly

Před 4 lety jsem začala podnikat. V té době mi bylo 19 let a prošla jsem si několika zásadními změnami v mém životě. Odstěhovala jsem se od rodičů a celé rodiny 120 Km daleko. Přestoupila jsem na novou školu a k tomu rozjížděla podnikání v novém městě, kde jsem nikoho krom svého partnera neznala. Podnikání a má firma se pro mě stala mým největším koníčkem. Má firma krásně rostla a já byla víc a víc spokojená – dařilo se.

Zhruba po dvou letech jsem začala mít problémy s usínáním a poté i se spánkem jako takovým. Trápily mě každý den noční můry s děsivými příběhy, při kterých jsem se budila hrůzou. Stupňovalo se to. Dostala jsem se do fáze, kdy jsem měla šílený strach z toho jít vůbec spát – bála jsem se, že opět nebudu moc usnout a že když náhodou usnu, tak že mě vzbudí zase nějaká noční můra. Trvalo to 2 roky – 2 roky jsem noc co noc nemohla usnout a noc co noc mě budily noční můry, které jsem si dopodrobna pamatovala, nebyla noc, při které bych se nevzbudila. Po dvou letech strašných nocí jsem přestávala fungovat i v praktickém životě.

V této době – únor 2011 moji rodiče vyhledali terapii a domluvili mi okamžitý nástup. Pamatuji si, jak na začátku první terapie, kdy mi paní Šrámková dala do ruky takový teploměr na změření síly mého problému, jsem si říkala, zda mi může být ještě hůř. Na stupnici od 0 do 10, kde 10 bylo nejhorší - jsem dala číslo 8 a těšila se, jak se vše zlepší. Asi po 3. dnu terapie se dostavilo zhoršení stávajících potíži, na které jsem byla připravená od personálu. Zhoršení během 24 hodin přešlo a od té doby se můj zdravotní stav jen a jen zlepšoval. Už po 4. dnu terapie jsem mohla spát celou noc a bez nočních můr. Po konzultaci s panem profesorem jsem poslechla a vyhodila také veškeré léky, které jsem tou dobou brala. Najednou jsem usínala zcela bez problému, celou noc jsem spala a dokonce se mi nezdály žádné zlé sny. Každý den jsem se na terapie těšila, protože je zde naprosto skvělý personál, který mi každý den připravil půlhodinku velmi příjemné relaxace. Když jsem končila první terapii, byla jsem nadšená, protože nejenom že jsem dokázala krásně usnout a spala jsem celou noc, ale dokonce se mi začaly zdát pozitivní sny.

Když jsem na konci první terapie dostala opět teploměr síly mého problému, na stupnici od 0 do 10 jsem dala číslo 2 – byla jsem nadšená. Všechny mé problémy zmizely a já se mohla opět vrátit do své práce a začít znovu spokojeně žít.

Kde se
můžete objednat?


:

Jste časově vytíženi a nechcete na terapii dojíždět? Je možné poskytnout individuální terapii i u vás doma za speciálních podmínek. Cena a podmínky takové terapie jsou poskytovány na vyžádání v centrále společnosti Stimsmart s.r.o. - infolinka.

Copyright © 2022 Stimsmart

Created by Beneš & Michl