cz

Výsledky

Terapie Stimsmart v číslech

Reference od klientů

Co říkají naši klienti o terapii Stimsmart

pan Otakar

pan Otakar

Účinnost metody se u mne projevila už v průběhu procedur

Více informací

pan Otakar

pan Otakar

Na internetu jsem objevil článek o této terapii. Zaujal mě v době, kdy jsem řešil akutní žaludeční potíže. Vřed na dvanácterníku mě silně trápil a klasická medicína mi vždy ulevila pouze na určitý čas. Článek byl dost podrobný a dalo se z něj odvodit, že terapie je vhodná pro řadu diagnoz. V době, kdy jsem zkusil různé přírodní a historicky ověřené metody jsem se rozhodl. Účinnost terapie se u mne projevila již v průběhu aplikace. Z počátku jsem cítil velmi příjemné pocity z oblasti trávicího ústrojí. Po čase odeznívala bolest z oblasti žaludku. Od té doby jsem využil terapii ještě několikrát. Popsané problémy zcela ustoupily. Navíc se organismus velmi pozitivně nabil – pocit spokojenosti. Terapii nyní používám prakticky pravidelně každý rok v zimním období, kdy tělo má omezené prostředky v boji proti různým nemocem a oslabením. Od doby používání jsem neměl virové onemocnění ani recidivu žaludečních problémů.

paní Danuše

Díky absolvování již druhé terapie téměř nepotřebuji analgetika

Více informací

paní Danuše

Po absolvování rozsáhlé operace na děloze mi nastaly obrovské bolesti v operovaném místě. Celý rok jsem chodila po lékařích a odbornících, kteří si se mnou již nevěděli rady, a jediné možné řešení byla další operace, při které by mi odoperovali voperovanou síťku na děloze. Po této operaci by se mi opět projevily původní potíže. Brala jsem denně vysoké dávky analgetik. Bez bolestí jsem byla cca 1 hodinu denně. Jako poslední pokus jsem se rozhodla podstoupit terapii Stimsmart. Od počátku terapie jsem pociťovala obrovské bolesti v místě postižení, až takové, že jsem si před každou procedurou musela brát vysoké dávky analgetik. Nikdy jsem nebyla zvyklá polykat jakékoli prášky. Měla jsem chuť na každou další již nepřijít. Nakonec jsem absolvovala všech 13 procedur, a ještě k tomu dvakrát, a jsem za to velmi vděčná. Po 30 dnech od první terapie se mé bolesti zmenšily o 50 % a po absolvování druhé terapie jsem téměř bez bolestí. Od té doby pociťuji mírné bolesti pouze při námaze. Terapii Stimsmart mohu za sebe jen doporučit.

paní Marta

paní Marta

Došlo u mne k prokazatelnému posílení imunity

Více informací

paní Marta

paní Marta

Posílení imunity (celé okolí kašle, já bez problémů), zlepšené vidění - na konci terapie opět vidím čísla, trochu lepší spánek. Bolesti nohou stejné.

paní Jana

paní Jana

Četnost ataků migrény v dlouhodobém horizontu ustupuje

Více informací

paní Jana

paní Jana

Léčba mi v dlouhodobém horizontu zlepšila ataky migrény, která se po 3 měsících od léčby objevovala méně často. I průběh migrén se zlepšil a vystačím si často jen s běžnými analgetiky. Za sebe mohu doporučit.

paní Jana

paní Jana

Mám z terapie již po druhé velmi dobrý pocit

Více informací

paní Jana

paní Jana

Léčení prožívám po druhé - vždy jsem byla spokojená. Začnu koncem, dojmy z terapie jsou velmi dobré, lupénka se uspokojivě uklidnila, i když se vždy vrátí, určitou dobu se drží zpátky a tolik nezlobí. Cukrovka se též držela v mezích, a tak se těším, že se stav nezhorší.

pan František

pan František

Opět plnohodnotně žiji

Více informací

pan František

pan František

Jsem po operaci ledvin a nemohu si dovolit brát léky, které by dopomohly k plnohodnotnému sexuálnímu životu. Díky vaší léčbě se můj stav zlepšil a opět jsem nabral životní sílu. Nyní opět plnohodnotně žiji, co se týká všech mých vztahů. Důležité je, že to funguje již po pěti dnech, bez použití léků. Moc vám za to děkuji.

pan Roman

pan Roman

Více si věřím a problémy s erekcí ustupují

Více informací

pan Roman

pan Roman

Jsem spokojen s průběhem léčby, cítím se psychicky více v pohodě. Můj problém s erekcí se zlepšil, více si věřím a doufám, že tento stav bude přetrvávat! Děkuji všem za perfektní přístup během celé terapie.

pan Jiří

Přes počáteční skepsi jsem byl mile překvapen

Více informací

pan Jiří

Po počáteční skepsi jsem překvapen výrazným zlepšením chůze, spánku. Vypadá to, že jsem se vlezl do těch 30-80 % úspěšných. Můj optimismus stoupl. Štěstí, že jsem se o metodě vůbec dozvěděl…

pan Karel

pan Karel

Terapie mne celkově posílila

Více informací

pan Karel

pan Karel

Terapie mne celkově posílila, letos jsem nebyl nemocný. Zvládám vše interně i externě, jen tak mi něco nerozhodí, dobře spím.

slečna Lucie

Zaznamenala jsem znatelný posun v imunitě

Více informací

slečna Lucie

Od terapie začátkem letošního roku mám znatelný posun v imunitě, a když se přeci jen nějaký ten vir uchytí, tak průběh nemoci je podstatně mírnější. Letos jsem měla pouze jednou léčbu antibiotiky, jinak jsem všechno vyléčila čajíčky. V loňském roce jsem měla antibiotika třikrát a mezi tím jsem se nikdy úplně neuzdravila (afty, kašel, rýma). Terapii podstoupím určitě znovu.

Kde se
můžete objednat?


:

Jste časově vytíženi a nechcete na terapii dojíždět? Je možné poskytnout individuální terapii i u vás doma za speciálních podmínek. Cena a podmínky takové terapie jsou poskytovány na vyžádání v centrále společnosti Stimsmart s.r.o. - infolinka.

Copyright © 2022 Stimsmart

Created by Beneš & Michl