cz

Výsledky

Terapie Stimsmart v číslech
1. 80 % účinnost
2. 7 let praxe
3. 3000 klientů

Reference od klientů

Co říkají naši klienti o terapii Stimsmart

paní Blanka, 46 let

paní Blanka, 46 let

Potřebuji více energie

Více informací

paní Blanka, 46 let

paní Blanka, 46 let

Nejsem typ člověka, kterého první bacil z okolí donutí ulehnout. Tedy jsem nebývala. Poslední cca 3 roky se situace výrazně zhoršila. Opakované virózy, sem tam prostřídané s antibiotiky a téměř celoroční rýma se staly součástí mého života stejně, jako práce a rodina. Ke všemu se přidala šílená únava. Občas jsem si ráno říkala, že prostě do práce nedojdu, protože nevstanu. Večer jsem byla ještě unavenější. Dokonce tak, že jsem si přišla unavená i na spánek. V noci jsem se budila a měla problém znovu usnout. O to unavěnější jsem další den byla. Došla jsem opravdu až na kraj svých sil. Naštěstí mě manžel přesvědčil a absolvovala jsem terapii Stimsmart. Dnes se cítím už mnohem lépe. Sice bývám sem tam unavená, ale s dřívějším stavem se to nedá srovnat. I imunita se mi zlepšila a tuto zimu jsem zatím u lékaře nebyla. Příznaky nachlazení, které se sem tam objeví, zvládám zahánět zázvorem a medem. Moc doufám, že se do dřívějšího stavu už nikdy nedostanu.

slečna Linda, 31 let

slečna Linda, 31 let

Letos se prvně neděsím léta a krátkých rukávů

Více informací

slečna Linda, 31 let

slečna Linda, 31 let

Trpím lupénkou. Asi ne každý si uvědomuje, jak život s postižením kůže ovlivňuje i psychiku. Osobně jsem donedávna nesnášela léto, kdy všichni chodí v krátkých rukávech, vystavují na odiv svou opálenou kůži a jen já jsem se stále schovávala. Kolikrát jsem raději odněkud odešla, když jsem zaregistrovala pohledy okolí. Nejsem natolik psychicky odolná, abych dokázala čelit nepříjemným a evidentně zhnuseným pohledům, případně dotěrným dotazům, "co že se mi to stalo". Zkrátka a dobře, stranila jsem se lidí. Ani vážnější vztah jsem zatím neměla. Děsí mě představa, že se ode mne partner znovu zhnuseně odtáhne... Stimsmart mi dává novou naději. Přestože používám různé masti, včetně kortikoidních, nikdy se mi nepodařilo lupénku ztlumit tak, abych na ní mohla aspoň chvíli nemyslet. Pokud se dostaví slibovaný dlouhodobější efekt, ráda si terapii v budoucnu zopakuji.

pan Antonín, 51 let

pan Antonín, 51 let

Styděl jsem se, že už nejsem chlap

Více informací

pan Antonín, 51 let

pan Antonín, 51 let

Chlap, který "nemůže", není chlap, myslíval jsem si. Když jsem sám začal mít problémy s erekcí, těžce jsem to nesl. Byl jsem podrážděný, utrhoval jsem se i na ženu. Odmítal jsem se o tom s kýmkoli bavit. Štvali mě chlapi v hospodě, vysmátý soused na chodbě...

K doktoru by mě nikdo nedostal. Vyzkoušel jsem různé pilulky, co se dají koupit, ale efekt nula. Nakonec jsem se na internetu dočetl o Stimsmartu. Není to zrovna levné, ale abych byl zase chlap, dal bych všechno. Dnes už s manželkou můžu zase spát. Řekl bych, že jsem na tom dokonce lépe, než jsem byl před problémy.

pan Lukáš, 41 let

pan Lukáš, 41 let

Nejen pro ženy je vzhled důležitý

Více informací

pan Lukáš, 41 let

pan Lukáš, 41 let

Pracuji jako senior manager nadnárodní firmy. Pracovní doba v podstatě nekončící, neustále na telefonu. Odpovědnost za dalších 10 kolegů na pozicích pode mnou mi na klidu také nepřidává. Únava a stres společně s přibývajícím věkem se na mně začaly podepisovat. Jelikož nejen pro ženy je důležité, jak vypadají, ale i pro nás muže, tím spíše na pozicích, kde se očekávají nejen znalosti, ale i reprezentativní vystupování a vzhled, rozhodl jsem se vyřešit svá povislá víčka, která mou tvář činila opticky více unavenou, než jak jsem se reálně unavený cítil. Jelikož sice mohu pracovat v rámci home office z domova, ale vím, oč je osobní kontakt s klienty i s kolegy efektivnější než mailová či telefonická komunikace, nechtěl jsem být dlouho mimo. Rozhodl jsem se na doporučení absolvovat ihned po zákroku terapii Stimsmart. Hojení proběhlo velmi dobře. Cítím se celkově lépe, sebevědoměji. Za sebe dávám terapii 3 hvězdy.

paní Božena, 63 let

paní Božena, 63 let

Nikdy už se nechci cítit tak unavená

Více informací

paní Božena, 63 let

paní Božena, 63 let

Letos to budou dva roky, co ode mne odešel manžel. Jak to tak bývá, našel si mladší... Prožili jsme spolu sice téměř 40 let a vychovali dvě děti, ale stačila jedna sukně a vše je zapomenuto. Po jeho odchodu jsem nevěděla, co dál. Rodina pro mne byla vším. Těšila jsem se na vnoučata, jak je budeme s manželem brát na výlety do ZOO a do divadla a ani mne nenapadlo, že jeho představa být "už" dědečkem děsí. Když začal trávit více a více času mimo domov, sice mi to přišlo divné, ale přeci jen, byl už to "starý kozel". No, nebyl... Pořád jsem si v hlavě přehrávala, co se mohlo pokazit. Hledala jsem na sobě chyby, které ho ode mne odehnaly. Nespala jsem, pořádně nejedla. Začala jsem se stranit lidí. Vadily mi otázky, kde je manžel. Měla jsem pocit, že se mi všichni za zády smějou, ukazují si na mě - to je ta, co jí utekl manžel za mladší.

Po půl roce jsem začala mít i zdravotní problémy. Nakonec to nevydržely děti a donutily mě začít můj stav řešit. Zkoušela jsem psychologa, ale i u něho jsem měla pocit, že se mi vysmívá. Antidepresiva jsem nechtěla brát dlouhodobě. Cítila jsem se po nich divně. Meditova mi nešlo... Místo zlelpšení se můj stav stále zhoršoval. Nakonec jsem narazila na terapii Stimsmart. Nevěřila jsem jí, ale když už mi ji děti zaplatily, odchodila jsem ji. Díky bohu za to! Už jen přístup personálu mi zvyšoval sebevědomí. Po polovině terapie jsem začala cítít více energie a začala chodit víc ven. Cca měsíc po terapii jsem se odhodlala vyrazit se sousedkou do divadla a na skleničku.

S odstupem půl roku mohu říci, že terapie mi zachránila zdravý rozum. Dnes chodím cvičit, scházíme se s kolegyněmi z práce každý druhý pátek a dokonce jsem potkala jednoho sympatického prošedivělého pána... Terapii všem jenom doporučuji.

pan David, 28 let

pan David, 28 let

Neumím si představit svůj život bez fotbalu

Více informací

pan David, 28 let

pan David, 28 let

Od malička jsem sportovec. Rodiče říkají, že jsem se už narodil s kopačkama na nohách. Od čtyř let jsem byl 2x v týdnu na tréninku a mezi tím trénoval doma s tátou. Celou základní školu jsem denně po škole běhal na trénink a doufal, že jednou budu hrát za nějaký profi tým. Bohužel zranění učinilo všem mým plánům a snům přítrž. Jeden zápas, jedna srážka s protivníkem a koleno bylo nenávratně poškozené....

Myslel jsem, že nic horšího se mi stát nemohlo. Po čase jsem se s tím smířil. Vystudoval jsem vysokou školu, obor pedagogika se zaměřením na TV. Když už nemůžu být profesionální sportovec, tak aspoň takto chci zůstat své lásce věrný. Bohužel, i po letech, mne zejména při změnách počasí trápily intenzivní bolesti zraněné nohy. Lékaři mi nepomohli, pouze doporučili užívat při potížích tlumící prostředky. Nechtěl jsem ale zbytek života do sebe cpát chemii. Terapie mi pomohla, ale bolesti se sem tam ještě dostavují. Určitě ještě letos absolvuji terapii znovu. Věřím, že pak bolesti ustoupí úplně.

pan Jakub, 41 let

pan Jakub, 41 let

Konečně jedna zima bez bolestí dutin

Více informací

pan Jakub, 41 let

pan Jakub, 41 let

Kdo nezažil, nepochopí, jakou bolest mohou způsobovat dutiny. Stačí si jednou zapomenout čepici, když fouká studený vítr a je vymalováno. Trpěl jsem rok co rok, zimu co zimu. Časem jsem se naučil, že bez čepice ani ránu. Když už se stalo a bolesti dutin se dostavily, vždy to znamenalo příšerné bolesti, velké množství různých prášků a výsledek - stejně vždy antibiotika a nemocenská...

Loni jsem si řekl: "A dost!" Doslechl jsem se o terapii Stimsmart, která má posilovat imunitu organizmu a která napomáhá od chronických bolestí. Jelikož s přibývajícím věkem se dostavují i bolesti kloubů, zatuhlost šíje atd., řekl jsem si, že snad aspoň na jedno to zabrat musí. A zabralo - na obojí. Jsem velice rád, konečně jsem absolvoval zimu bez nutnosti antibiotik a i když se náběh na dutiny objevil, rychle zase bolest ustoupila. Klouby mě taky bolí míň a teď jen doufám, že mi tenhle stav vydrží co nejdéle. Jsem pevně rozhodnut v případě potřeby terapii absolvovat znovu.

paní Stanislava

paní Stanislava

Jsem v mnohem větší psychické pohodě

Více informací

paní Stanislava

paní Stanislava

O terapii jsem se dozvěděla náhodně přes přátele a podstoupila jsem ji v době, kdy jsem měnila práci. Pochopitelně jsem se cítila pod velkým tlakem, ve stresu z obav o budoucnost. Trpím na migrény a před terapií jsem měla velmi časté ataky. V průběhu terapie se jedenkrát dostavila bolest, ale ne v obvyklé intenzitě. Po skončení jsem bez bolestí a lépe zvládám stres spojený s nástupem do nového zaměstnání.

pan Roman

pan Roman

Nemám po fotbale kotníky jak balony

Více informací

pan Roman

pan Roman

Terapii jsem podstoupil již opakovaně. Jsem náruživý rekreační sportovec a zároveň otec malých dětí. Občasné následky mých sportovních výkonů - vymknutý kotník z fotbalu, oteklé nohy a krátkodobá velká únava mi však začaly mou zálibu komplikovat. Nemohu si dovolit nefungovat. Po první kladné zkušenosti jsem podstoupil terapii již podruhé a od té doby jsem doposud bez úrazu. Celkově se cítím zdravěji, silněji a rychleji se regeneruji i po větší fyzické námaze např. na turnaji.

pan Roman

pan Roman

I po týdnu sportování mne nic nebolí

Více informací

pan Roman

pan Roman

Celý život se věnuji více či méně intenzivně sportu. Hraju fotbal, hokej a na brusle vyrážím i s dětmi. Před prvním absolvováním terapie jsem míval druhý den po bruslení velké bolesti nohou. Vnímal jsem odřeniny a otlačeniny z bruslí a celkově mne nohy bolely. Již po prvním kole procedur došlo k útlumu těchto nepříjemných projevů a mohu sportovat bez obav o následky.

Kde se
můžete objednat?


:

Jste časově vytíženi a nechcete na terapii dojíždět? Je možné poskytnout individuální terapii i u vás doma za speciálních podmínek. Cena a podmínky takové terapie jsou poskytovány na vyžádání v centrále společnosti Stimsmart s.r.o. - infolinka.

Copyright © 2022 Stimsmart

Created by Beneš & Michl