cz
Co vás trápí?

Únava

Jste hodně unavení a projevuje se to v práci i osobním životě?

Únava

„Konečně doma,“ říká si mnohý z nás čas od času po návratu z práce. Předsevzetí rodinné podvečerní procházky či častějších návštěv fitnessu bývají upozaděna únavou. Problém nastává, pokud přetrvává delší čas, zesiluje či nás začne omezovat v běžných denních aktivitách.

Pocit naprostého psychického i fyzického vyčerpání se čas od času dostaví i u zdravých lidí. Vyvolat jej mohou různé faktory, a přestože lidé únavu jen zřídka považují za symptom nějakého onemocnění, může se jednat o příznak počínajícího zdravotního problému.

Únava je přirozenou odpovědí organizmu na větší fyzickou a psychickou zátěž, než na jakou je obvykle zvyklý. Pokud se však stane chronickou, anebo když naroste do extrémních rozměrů a přetrvává příliš dlouho, může být chorobná.

Dlouhodobě přetrvávající únavě je třeba věnovat patřičnou pozornost. Může být pouze důsledkem nevhodného životního stylu, ale jak jsme již zmínili, může být i příznakem některého onemocnění.

Jaké jsou příznaky chronické únavy?

  • slabost
  • stálý pocit únavy
  • nedostatek motivace
  • problémy s koncentrací
  • ztráta vědomí
  • bušení srdce
  • časté závratě

Stimsmart terapie vás nabudí a probudí

Přetrvávající únava ohrožuje nejen náš společenský život, ale náš život jako takový, včetně rodiny a okolí (např. mikrospánek za volantem). Trpíte-li únavou, čas nemusí být nejlepším lékem. Stimsmart terapie může pomoci nejen vám, ale i celé vaší rodině – pomáhá vám vrátit se zpět do života.

Budete se cítit
lépe!

paní Radana

paní Radana

Po třetí sérii procedur jsem velice spokojena - lépe usínám i spím, nebudí mne bolesti a bodání v prstech nohou, lépe se mi chodí. Přestože pocit studených nohou nezmizel, je to jen pocit a nohy jsou na dotek krásně teplé a dobře prokrvené.

paní Radana

paní Radana

Po třetí sérii procedur jsem velice spokojena - lépe usínám i spím, nebudí mne bolesti a bodání v prstech nohou, lépe se mi chodí. Přestože pocit studených nohou nezmizel, je to jen pocit a nohy jsou na dotek krásně teplé a dobře prokrvené.

paní Petra, 35 let

paní Petra, 35 let

Terapie pozitivně ovlivnila průběh hojení pooperačních ran a napomohla od únavy.


Více informací

paní Petra, 35 let

paní Petra, 35 let

Terapii jsem absolvovala již opakovaně a tentokrát po plastické operaci, kvůli rychlejšímu zhojení operačních ran a rozsáhlých jizev. Na terapii jsem nastoupila 10 dní po operaci, po vyndání stehů z ran, kdy se na jednom místě v ráně utvořil defekt po samovolně vypadlém stehu. Defekt se velmi rychle díky terapii zmenšoval a zacelil. Všechny pooperační jizvy se taktéž hojily velmi rychle. Byla jsem velice rychle schopná se zpět zapojit do normálního provozu. V minulosti jsem terapii podstoupila ještě 2x a pokaždé měla velmi dobrý vliv na moje akné, se kterým jsem se potýkala od puberty až do mých třiceti let. Zkoušela jsem různé krémy, masti i speciální make-upy a nic nezabíralo. Až po absolvování terapie se mi pleť krásně vyčistila a od té doby mám vždy po každé terapii dlouhou dobu klid a můžu si na svoji pleť dávat jakýkoliv krém. K tomu mi přestaly bolesti kolene, které vznikly po úrazu před asi 10 lety. Jsem s terapií velmi spokojená, vždycky mne nabije energií, a proto se ji snažím každý rok opakovat.

paní Nikola

paní Nikola

Mám mnohem více energie


Více informací

paní Nikola

paní Nikola

V průběhu procedur se člověk cítí velmi unaven, ale pak po více návštěvách jsem se začala cítit mnohem aktivněji (dobrý spánek, dobré vstávání, plná energie). Dále trpím problematickou pletí a musím říci, že i ta se mi začala trochu zlepšovat.

Více referencí

Chcete se konečně zbavit nepříjemné únavy? Pak je Stimsmart terapie právě pro vás!

Na co ještě má Stimsmart pozitivní vliv?

Více informací

Kde se
můžete objednat?


:

Jste časově vytíženi a nechcete na terapii dojíždět? Je možné poskytnout individuální terapii i u vás doma za speciálních podmínek. Cena a podmínky takové terapie jsou poskytovány na vyžádání v centrále společnosti Stimsmart s.r.o. - infolinka.

Copyright © 2022 Stimsmart

Created by Beneš & Michl