cz
Co vás trápí?

Špatný spánek

Úvod Co vás trápí? Špatný spánek

Dlouhodobě špatně spíte a stále se cítíte nevyspale?

Špatný spánek

Úvahy nad tím, co nás čeká nebo co jsme měli udělat a nestihli to, případně špatný zdravotní stav způsobují neklidné noci - převalování se, neschopnost usnout, časté probouzení se... Následná nevyspalost ovlivňuje i průběh celého dalšího dne. Výměna matrace či polštáře problém neřeší a nepomáhá ani večerní procházka před spaním či lidová doporučení typu hrnku teplého mléka.

Spánek je základní fyziologickou potřebou člověka a slouží k celkové regeneraci organizmu. Jeho nedostatek či nekvalita negativně ovlivňují lidské zdraví i kvalitu života. Stres, nervozita, špatný spánek – to vše jsou přirozené reakce organizmu na přetížení. Pokud vás však trápí problémy s usínáním, časté buzení v noci a další obtíže dlouhodobě, hovoříme již o poruchách spánku.

Mezi nejčastější poruchy spánku patří nespavost (insomnie), ale naopak také zvýšená spavost (hypersomnie), náměsíčnost, spánková paralýza nebo noční děsy.

Kdo tělu nedopřeje alespoň 6 hodin spánku denně, je více náchylný ke kardiovaskulárním a jiným onemocněním.

Co vás může potkat, když tělu nedopřejete dostatek spánku?

  • poškození mozkových buněk
  • ukládání tuků (nedostatek leptinu)
  • špatné reflexy a koncentrace
  • vysoký krevní tlak
  • nemoci slinivky břišní (cukrovka)

Stimsmart terapie vám pomůže vychutnat si kvalitní spánek

Odpočinutá mysl je schopna mnohem vyšších výkonů, nepodléhá tak snadno běžnému stresu, rychleji a efektivněji reaguje na každodenní problémy. Terapie zlepšuje a zkvalitňuje spánek a napomáhá tak ke spokojenějšímu každodennímu životu.

Budete se cítit
lépe!

paní Anna

paní Anna

Pocit neklidných nohou vymizel


Více informací

paní Anna

paní Anna

Zlepšení potíží o 40 % minimálně, lépe spím - dříve jsem se budila v noci opakovaně, nyní do 2:00 hodin 2x a dále spím vcelku až do rána. Pocit neklidných nohou vymizel, plosky nohou jsou teplé, dříve studené, zlepšilo se mi čití na lýtkách i na stehnech. Zůstala parestezie plosky nohy. Oblast kotníků mám i nadále studenou. Jsem velmi spokojená, že je patrné zlepšení a že můžu lépe spát. Značně se mi zmenšily otoky na nohou.

slečna Nelly

slečna Nelly

Opět vstávám vyspalá.


Více informací

slečna Nelly

slečna Nelly

Před 4 lety jsem začala podnikat. V té době mi bylo 19 let a prošla jsem si několika zásadními změnami v mém životě. Odstěhovala jsem se od rodičů a celé rodiny 120 Km daleko. Přestoupila jsem na novou školu a k tomu rozjížděla podnikání v novém městě, kde jsem nikoho krom svého partnera neznala. Podnikání a má firma se pro mě stala mým největším koníčkem. Má firma krásně rostla a já byla víc a víc spokojená – dařilo se.

Zhruba po dvou letech jsem začala mít problémy s usínáním a poté i se spánkem jako takovým. Trápily mě každý den noční můry s děsivými příběhy, při kterých jsem se budila hrůzou. Stupňovalo se to. Dostala jsem se do fáze, kdy jsem měla šílený strach z toho jít vůbec spát – bála jsem se, že opět nebudu moc usnout a že když náhodou usnu, tak že mě vzbudí zase nějaká noční můra. Trvalo to 2 roky – 2 roky jsem noc co noc nemohla usnout a noc co noc mě budily noční můry, které jsem si dopodrobna pamatovala, nebyla noc, při které bych se nevzbudila. Po dvou letech strašných nocí jsem přestávala fungovat i v praktickém životě.

V této době – únor 2011 moji rodiče vyhledali terapii a domluvili mi okamžitý nástup. Pamatuji si, jak na začátku první terapie, kdy mi paní Šrámková dala do ruky takový teploměr na změření síly mého problému, jsem si říkala, zda mi může být ještě hůř. Na stupnici od 0 do 10, kde 10 bylo nejhorší - jsem dala číslo 8 a těšila se, jak se vše zlepší. Asi po 3. dnu terapie se dostavilo zhoršení stávajících potíži, na které jsem byla připravená od personálu. Zhoršení během 24 hodin přešlo a od té doby se můj zdravotní stav jen a jen zlepšoval. Už po 4. dnu terapie jsem mohla spát celou noc a bez nočních můr. Po konzultaci s panem profesorem jsem poslechla a vyhodila také veškeré léky, které jsem tou dobou brala. Najednou jsem usínala zcela bez problému, celou noc jsem spala a dokonce se mi nezdály žádné zlé sny. Každý den jsem se na terapie těšila, protože je zde naprosto skvělý personál, který mi každý den připravil půlhodinku velmi příjemné relaxace. Když jsem končila první terapii, byla jsem nadšená, protože nejenom že jsem dokázala krásně usnout a spala jsem celou noc, ale dokonce se mi začaly zdát pozitivní sny.

Když jsem na konci první terapie dostala opět teploměr síly mého problému, na stupnici od 0 do 10 jsem dala číslo 2 – byla jsem nadšená. Všechny mé problémy zmizely a já se mohla opět vrátit do své práce a začít znovu spokojeně žít.

paní Radana

paní Radana

Absolvovala jsem terapii ke své spokojenosti již potřetí


Více informací

paní Radana

paní Radana

Po třetí sérii procedur jsem velice spokojena - lépe usínám i spím, nebudí mne bolesti a bodání v prstech nohou, lépe se mi chodí. Přestože pocit studených nohou nezmizel, je to jen pocit a nohy jsou na dotek krásně teplé a dobře prokrvené.

Více referencí

Chcete se konečně pořádně vyspat, ale nedaří se? Pak je Stimsmart terapie právě pro vás!

Na co ještě má Stimsmart pozitivní vliv?

Více informací

Kde se
můžete objednat?


:

Jste časově vytíženi a nechcete na terapii dojíždět? Je možné poskytnout individuální terapii i u vás doma za speciálních podmínek. Cena a podmínky takové terapie jsou poskytovány na vyžádání v centrále společnosti Stimsmart s.r.o. - infolinka.

Copyright © 2022 Stimsmart

Created by Beneš & Michl