cz
Co vás trápí?

Snížená imunita organizmu

Úvod Co vás trápí? Snížená imunita organizmu

Trpíte na časté virózy?

Máte sníženou imunitu a tím pádem trpíte na časté virózy a zvýšený výskyt oparů?

Snížená imunita organizmu

Imunitu považujeme za schopnost organizmu bránit se proti antigenům pocházejícím jak z vnějšího prostředí, tak z prostředí vnitřního. Do určité míry je vlastní nejen živočichům, ale i rostlinám. Faktorů ovlivňujících naši imunitu je velká řada. Uvést můžeme např. naše stravování, dále to, zda kouříme a pijeme alkohol, či zda sportujeme.
Obecně můžeme imunitu rozdělit na vrozenou a adaptivní. Vrozenou (nespecifickou) imunitu získává dítě od matky, adaptivní (získaná, specifická) se tvoří zkušenostmi s infekcí organizmu (princip očkování).
Za imunodeficiencí (sníženou imunitou) stojí nedostatek bílých krvinek.

Jak se může projevovat snížená imunita organizmu?

  • únava a ospalost
  • pocit zimy, studené končetiny
  • zimnice
  • návaly a pocení
  • nechuť k jídlu

Stimsmart terapie nabudí váš imunitní systém

Přetrvávající zdravotní potíže náš život velmi omezují. Stimsmart terapie pomáhá zvýšit celkovou odolnost proti běžným chorobám, urychluje léčbu oparů a napomáhá prožívání rodinných radostí i plnění pracovních povinností v plném zdraví a kondici.

Budete se cítit
lépe!

paní Marta

paní Marta

Došlo u mne k prokazatelnému posílení imunity


Více informací

paní Marta

paní Marta

Posílení imunity (celé okolí kašle, já bez problémů), zlepšené vidění - na konci terapie opět vidím čísla, trochu lepší spánek. Bolesti nohou stejné.

pan Otakar

pan Otakar

Účinnost metody se u mne projevila už v průběhu procedur


Více informací

pan Otakar

pan Otakar

Na internetu jsem objevil článek o této terapii. Zaujal mě v době, kdy jsem řešil akutní žaludeční potíže. Vřed na dvanácterníku mě silně trápil a klasická medicína mi vždy ulevila pouze na určitý čas. Článek byl dost podrobný a dalo se z něj odvodit, že terapie je vhodná pro řadu diagnoz. V době, kdy jsem zkusil různé přírodní a historicky ověřené metody jsem se rozhodl. Účinnost terapie se u mne projevila již v průběhu aplikace. Z počátku jsem cítil velmi příjemné pocity z oblasti trávicího ústrojí. Po čase odeznívala bolest z oblasti žaludku. Od té doby jsem využil terapii ještě několikrát. Popsané problémy zcela ustoupily. Navíc se organismus velmi pozitivně nabil – pocit spokojenosti. Terapii nyní používám prakticky pravidelně každý rok v zimním období, kdy tělo má omezené prostředky v boji proti různým nemocem a oslabením. Od doby používání jsem neměl virové onemocnění ani recidivu žaludečních problémů.

paní Markéta

paní Markéta

Terapie povzbudila mou obranyschopnost


Více informací

paní Markéta

paní Markéta

Mně terapie pomohla povzbudit obranyschopnost. Celkově se cítím lépe a jsem méně unavená. Nemám již tak studené nohy a lépe se zahřeju.

Více referencí

Jste neustále nachlazení a nic vám nepomáhá? Pak je Stimsmart terapie právě pro vás!

Na co ještě má Stimsmart pozitivní vliv?

Více informací

Kde se
můžete objednat?


Infolinka: +420 736 519 467

Jste časově vytíženi a nechcete na terapii dojíždět? Je možné poskytnout individuální terapii i u vás doma za speciálních podmínek. Cena a podmínky takové terapie jsou poskytovány na vyžádání v centrále společnosti Stimsmart s.r.o. - infolinka.

Copyright © 2020 Stimsmart

Created by Beneš & Michl