cz
Co vás trápí?

Poúrazové a pooperační stavy

Úvod Co vás trápí? Poúrazové a pooperační stavy

Potřebujete se rychle zotavit?

Poúrazové a pooperační stavy

Každý z nás má svou nepříjemnou zkušenost s úrazem či operací. Vážnější úrazy často vyžadují delší dobu léčení, kterou však ne každý dodrží, což může vést k vážnějším zdravotním komplikacím v budoucnu. Totéž platí i v případě nedodržení doporučené doby rehabilitace po operacích.
K operačnímu výkonu může dojít z mnoha indikací a v různém rozsahu, přičemž častou obavou pacientů podstupujících operační zákrok bývá také strach z jizev. Rychlost pooperační regenerace i stav jizev se však dají úspěšně ovlivnit (více v sekci Hojení ran).

Mezi nejčastější úrazy, které mohou vést i k chirurgické operativní léčbě patří:

  • poranění kolene (poranění zkřížených vazů, chrupavek, menisků atd.)
  • zranění ramene (natažení vazů, dislokace)
  • výrony kotníku
  • zánět Achillovy šlachy (bez řádné léčby často přechází do chronického stádia, v krajním případě může způsobit utržení šlachy)
  • otřes mozku
  • problémy s bederní páteří
  • natažení svalu
  • tenisový loket (postižení svalových úponů dlouhodobým zatěžováním, případně příležitostným přetížením)

Stimsmart terapie pomáhá k rychlejšímu návratu do plnohodnotného života

Úrazy pohybového aparátu ovlivňují nejen fyzickou pohodu člověka, ale ovlivňují negativně i jeho psychické vnímání sebe sama, zejména, je-li člověk dočasně závislý na pomoci ostatních.
Terapie Stimsmart vám pomůže k rychlejšímu zotavení po úrazech i operacích a nabýt zpět svou soběstačnost.

Budete se cítit
lépe!

paní Petra, 35 let

paní Petra, 35 let

Terapie pozitivně ovlivnila průběh hojení pooperačních ran a napomohla od únavy.


Více informací

paní Petra, 35 let

paní Petra, 35 let

Terapii jsem absolvovala již opakovaně a tentokrát po plastické operaci, kvůli rychlejšímu zhojení operačních ran a rozsáhlých jizev. Na terapii jsem nastoupila 10 dní po operaci, po vyndání stehů z ran, kdy se na jednom místě v ráně utvořil defekt po samovolně vypadlém stehu. Defekt se velmi rychle díky terapii zmenšoval a zacelil. Všechny pooperační jizvy se taktéž hojily velmi rychle. Byla jsem velice rychle schopná se zpět zapojit do normálního provozu. V minulosti jsem terapii podstoupila ještě 2x a pokaždé měla velmi dobrý vliv na moje akné, se kterým jsem se potýkala od puberty až do mých třiceti let. Zkoušela jsem různé krémy, masti i speciální make-upy a nic nezabíralo. Až po absolvování terapie se mi pleť krásně vyčistila a od té doby mám vždy po každé terapii dlouhou dobu klid a můžu si na svoji pleť dávat jakýkoliv krém. K tomu mi přestaly bolesti kolene, které vznikly po úrazu před asi 10 lety. Jsem s terapií velmi spokojená, vždycky mne nabije energií, a proto se ji snažím každý rok opakovat.

pan Lukáš, 41 let

pan Lukáš, 41 let

Nejen pro ženy je vzhled důležitý


Více informací

pan Lukáš, 41 let

pan Lukáš, 41 let

Pracuji jako senior manager nadnárodní firmy. Pracovní doba v podstatě nekončící, neustále na telefonu. Odpovědnost za dalších 10 kolegů na pozicích pode mnou mi na klidu také nepřidává. Únava a stres společně s přibývajícím věkem se na mně začaly podepisovat. Jelikož nejen pro ženy je důležité, jak vypadají, ale i pro nás muže, tím spíše na pozicích, kde se očekávají nejen znalosti, ale i reprezentativní vystupování a vzhled, rozhodl jsem se vyřešit svá povislá víčka, která mou tvář činila opticky více unavenou, než jak jsem se reálně unavený cítil. Jelikož sice mohu pracovat v rámci home office z domova, ale vím, oč je osobní kontakt s klienty i s kolegy efektivnější než mailová či telefonická komunikace, nechtěl jsem být dlouho mimo. Rozhodl jsem se na doporučení absolvovat ihned po zákroku terapii Stimsmart. Hojení proběhlo velmi dobře. Cítím se celkově lépe, sebevědoměji. Za sebe dávám terapii 3 hvězdy.

pan Roman

pan Roman

Nemám po fotbale kotníky jak balony


Více informací

pan Roman

pan Roman

Terapii jsem podstoupil již opakovaně. Jsem náruživý rekreační sportovec a zároveň otec malých dětí. Občasné následky mých sportovních výkonů - vymknutý kotník z fotbalu, oteklé nohy a krátkodobá velká únava mi však začaly mou zálibu komplikovat. Nemohu si dovolit nefungovat. Po první kladné zkušenosti jsem podstoupil terapii již podruhé a od té doby jsem doposud bez úrazu. Celkově se cítím zdravěji, silněji a rychleji se regeneruji i po větší fyzické námaze např. na turnaji.

Více referencí

Chcete se po úrazu co nejrychleji zotavit? Pak je Stimsmart terapie právě pro vás!

Na co ještě má Stimsmart pozitivní vliv?

Více informací

Kde se
můžete objednat?


:

Jste časově vytíženi a nechcete na terapii dojíždět? Je možné poskytnout individuální terapii i u vás doma za speciálních podmínek. Cena a podmínky takové terapie jsou poskytovány na vyžádání v centrále společnosti Stimsmart s.r.o. - infolinka.

Copyright © 2021 Stimsmart

Created by Beneš & Michl