cz
Co vás trápí?

Poúrazové a pooperační stavy

Úvod Co vás trápí? Poúrazové a pooperační stavy

Potřebujete se rychle zotavit?

Poúrazové a pooperační stavy

Každý z nás má svou nepříjemnou zkušenost s úrazem či operací. Vážnější úrazy často vyžadují delší dobu léčení, kterou však ne každý dodrží, což může vést k vážnějším zdravotním komplikacím v budoucnu. Totéž platí i v případě nedodržení doporučené doby rehabilitace po operacích.
K operačnímu výkonu může dojít z mnoha indikací a v různém rozsahu, přičemž častou obavou pacientů podstupujících operační zákrok bývá také strach z jizev. Rychlost pooperační regenerace i stav jizev se však dají úspěšně ovlivnit (více v sekci Hojení ran).

Mezi nejčastější úrazy, které mohou vést i k chirurgické operativní léčbě patří:

  • poranění kolene (poranění zkřížených vazů, chrupavek, menisků atd.)
  • zranění ramene (natažení vazů, dislokace)
  • výrony kotníku
  • zánět Achillovy šlachy (bez řádné léčby často přechází do chronického stádia, v krajním případě může způsobit utržení šlachy)
  • otřes mozku
  • problémy s bederní páteří
  • natažení svalu
  • tenisový loket (postižení svalových úponů dlouhodobým zatěžováním, případně příležitostným přetížením)

Stimsmart terapie pomáhá k rychlejšímu návratu do plnohodnotného života

Úrazy pohybového aparátu ovlivňují nejen fyzickou pohodu člověka, ale ovlivňují negativně i jeho psychické vnímání sebe sama, zejména, je-li člověk dočasně závislý na pomoci ostatních.
Terapie Stimsmart vám pomůže k rychlejšímu zotavení po úrazech i operacích a nabýt zpět svou soběstačnost.

Budete se cítit
lépe!

pan David, 28 let

pan David, 28 let

Neumím si představit svůj život bez fotbalu


Více informací

pan David, 28 let

pan David, 28 let

Od malička jsem sportovec. Rodiče říkají, že jsem se už narodil s kopačkama na nohách. Od čtyř let jsem byl 2x v týdnu na tréninku a mezi tím trénoval doma s tátou. Celou základní školu jsem denně po škole běhal na trénink a doufal, že jednou budu hrát za nějaký profi tým. Bohužel zranění učinilo všem mým plánům a snům přítrž. Jeden zápas, jedna srážka s protivníkem a koleno bylo nenávratně poškozené....

Myslel jsem, že nic horšího se mi stát nemohlo. Po čase jsem se s tím smířil. Vystudoval jsem vysokou školu, obor pedagogika se zaměřením na TV. Když už nemůžu být profesionální sportovec, tak aspoň takto chci zůstat své lásce věrný. Bohužel, i po letech, mne zejména při změnách počasí trápily intenzivní bolesti zraněné nohy. Lékaři mi nepomohli, pouze doporučili užívat při potížích tlumící prostředky. Nechtěl jsem ale zbytek života do sebe cpát chemii. Terapie mi pomohla, ale bolesti se sem tam ještě dostavují. Určitě ještě letos absolvuji terapii znovu. Věřím, že pak bolesti ustoupí úplně.

pan Roman

pan Roman

Nemám po fotbale kotníky jak balony


Více informací

pan Roman

pan Roman

Terapii jsem podstoupil již opakovaně. Jsem náruživý rekreační sportovec a zároveň otec malých dětí. Občasné následky mých sportovních výkonů - vymknutý kotník z fotbalu, oteklé nohy a krátkodobá velká únava mi však začaly mou zálibu komplikovat. Nemohu si dovolit nefungovat. Po první kladné zkušenosti jsem podstoupil terapii již podruhé a od té doby jsem doposud bez úrazu. Celkově se cítím zdravěji, silněji a rychleji se regeneruji i po větší fyzické námaze např. na turnaji.

pan Lukáš, 41 let

pan Lukáš, 41 let

Nejen pro ženy je vzhled důležitý


Více informací

pan Lukáš, 41 let

pan Lukáš, 41 let

Pracuji jako senior manager nadnárodní firmy. Pracovní doba v podstatě nekončící, neustále na telefonu. Odpovědnost za dalších 10 kolegů na pozicích pode mnou mi na klidu také nepřidává. Únava a stres společně s přibývajícím věkem se na mně začaly podepisovat. Jelikož nejen pro ženy je důležité, jak vypadají, ale i pro nás muže, tím spíše na pozicích, kde se očekávají nejen znalosti, ale i reprezentativní vystupování a vzhled, rozhodl jsem se vyřešit svá povislá víčka, která mou tvář činila opticky více unavenou, než jak jsem se reálně unavený cítil. Jelikož sice mohu pracovat v rámci home office z domova, ale vím, oč je osobní kontakt s klienty i s kolegy efektivnější než mailová či telefonická komunikace, nechtěl jsem být dlouho mimo. Rozhodl jsem se na doporučení absolvovat ihned po zákroku terapii Stimsmart. Hojení proběhlo velmi dobře. Cítím se celkově lépe, sebevědoměji. Za sebe dávám terapii 3 hvězdy.

Více referencí

Chcete se po úrazu co nejrychleji zotavit? Pak je Stimsmart terapie právě pro vás!

Na co ještě má Stimsmart pozitivní vliv?

Více informací

Kde se
můžete objednat?


Infolinka: +420 736 519 467

Jste časově vytíženi a nechcete na terapii dojíždět? Je možné poskytnout individuální terapii i u vás doma za speciálních podmínek. Cena a podmínky takové terapie jsou poskytovány na vyžádání v centrále společnosti Stimsmart s.r.o. - infolinka.

Copyright © 2019 Stimsmart

Created by Beneš & Michl