cz
Co vás trápí?

Potíže s erekcí, snížené libido

Úvod Co vás trápí? Potíže s erekcí, snížené libido

Hledáte pomoc v sexuálním životě?

Potíže s erekcí, snížené libido

Potíže s erekcí se týkají čím dál větší části mužské populace. První problémy se většinou dostavují ve věku 35 let. Příčinou bývá úbytek pohlavních hormonů nebo problémy s cévami. Jen zlomek mužů se se svým problémem obrátí na lékaře a volně dostupná léčiva nemusí být účinná. Důsledkem může být nejen skomírající intimní partnerský život, ale i narušená psychika jedince – ztráta sebevědomí. Obavy ze selhání pak mohou být partnerkou / partnerem chápány jako nezájem a mohou způsobit partnerské problémy (např. vést až k nevěře). Jedná se však o řešitelný problém.
A i když tělo funguje tak, jak má, pracovní zápřah, hektická doba a stres mohou mít vliv na naši celkovou chuť věnovat se sexuálním aktivitám. Snížené libido (chuť na sex) u mužů i u žen však může mít pro vztah stejné následky, jako erektilní dysfunkce u muže.

S čím se potýkáme, když trpíme erektilní dysfunkcí?

  • snížené sebevědomí
  • nepohoda s partnerem
  • deprese
  • nelehké navazování milostných vztahů

Stimsmart terapie může pomoci zachránit váš milostný život

Tím, že terapie Stimsmart zlepšuje mikrocirkulaci v tkáních a má pozitivní vliv na únavu, poruchy spánku, chronické bolesti atd., celkově povzbuzuje a zlepšuje stav lidského organizmu. Nově získaná pohoda se odráží jak v citové partnerské oblasti, tak v milostné – zvýšení libida u žen i u mužů - napomáhá nás činit spokojenějšími.

Budete se cítit
lépe!

pan Roman

pan Roman

Více si věřím a problémy s erekcí ustupují


Více informací

pan Roman

pan Roman

Jsem spokojen s průběhem léčby, cítím se psychicky více v pohodě. Můj problém s erekcí se zlepšil, více si věřím a doufám, že tento stav bude přetrvávat! Děkuji všem za perfektní přístup během celé terapie.

pan Antonín, 51 let

pan Antonín, 51 let

Styděl jsem se, že už nejsem chlap


Více informací

pan Antonín, 51 let

pan Antonín, 51 let

Chlap, který "nemůže", není chlap, myslíval jsem si. Když jsem sám začal mít problémy s erekcí, těžce jsem to nesl. Byl jsem podrážděný, utrhoval jsem se i na ženu. Odmítal jsem se o tom s kýmkoli bavit. Štvali mě chlapi v hospodě, vysmátý soused na chodbě...

K doktoru by mě nikdo nedostal. Vyzkoušel jsem různé pilulky, co se dají koupit, ale efekt nula. Nakonec jsem se na internetu dočetl o Stimsmartu. Není to zrovna levné, ale abych byl zase chlap, dal bych všechno. Dnes už s manželkou můžu zase spát. Řekl bych, že jsem na tom dokonce lépe, než jsem byl před problémy.

Více referencí

Trápí vás erektilní dysfunkce? Pak je Stimsmart terapie právě pro vás!

Na co ještě má Stimsmart pozitivní vliv?

Více informací

Kde se
můžete objednat?


:

Jste časově vytíženi a nechcete na terapii dojíždět? Je možné poskytnout individuální terapii i u vás doma za speciálních podmínek. Cena a podmínky takové terapie jsou poskytovány na vyžádání v centrále společnosti Stimsmart s.r.o. - infolinka.

Copyright © 2022 Stimsmart

Created by Beneš & Michl