cz
Co vás trápí?

Pomalá regenerace po sportu

Úvod Co vás trápí? Pomalá regenerace po sportu

Hůře se regenerujete?

Pomalá regenerace po sportu

Regenerace je proces, který vyrovnává a obnovuje reverzibilní pokles funkčních schopností orgánů i celého organizmu.

K regeneraci lze využít různých prostředků:

Biologické prostředky
Aby tělo správně regenerovalo, měli bychom mu dopřávat vyváženou stravu a dostatečný přísun vitamínů a minerálů. Nesmíme samozřejmě zapomínat na pitný režim.

Fyzikální prostředky
K regeneraci může dopomáhat termoterapie (saunování a kryokomory), mechanoterapie (masáže), hydroterapie (vodní masáže, léčebné koupele) a elektroterapie (využití různých forem, frekvencí a intenzit elektrické energie k odstraňování bolesti a lepšímu prokrvování tkání).

Jaké jsou důsledky špatné regenerace?

  • únava a poruchy spánku
  • poruchy soustředění
  • podrážděnost
  • ztráta motivace
  • nechuť k jídlu
  • změny hmotnosti
  • svalové bolesti a potíže pohybového aparátu

Stimsmart terapie pomůže připravit tělo na další skvělé výkony

Stimsmart využívá elektrickou energii ke zlepšení mikrocirkulace – průchodnosti kapilár (nejmenších cév) vedoucích ke každé buňce organizmu. Každá buňka se tak může lépe vyživovat a lépe se zbavovat odpadních látek, čímž se urychluje proces regenerace.

Budete se cítit
lépe!

pan Roman

pan Roman

Nemám po fotbale kotníky jak balony


Více informací

pan Roman

pan Roman

Terapii jsem podstoupil již opakovaně. Jsem náruživý rekreační sportovec a zároveň otec malých dětí. Občasné následky mých sportovních výkonů - vymknutý kotník z fotbalu, oteklé nohy a krátkodobá velká únava mi však začaly mou zálibu komplikovat. Nemohu si dovolit nefungovat. Po první kladné zkušenosti jsem podstoupil terapii již podruhé a od té doby jsem doposud bez úrazu. Celkově se cítím zdravěji, silněji a rychleji se regeneruji i po větší fyzické námaze např. na turnaji.

paní Martina

paní Martina

Konečně mohu spát bez probouzení se bolestmi a sportovat


Více informací

paní Martina

paní Martina

Posledních 6 měsíců před terapií jsem měla problémy s bolestí nohou - večer před usnutím a v noci mě bolest budila. Dost jsem byla omezená i ve sportu. Po 6. proceduře jsem postupně úplně vysadila lék na neuropatii (Gabanox), bolesti ustoupily. Celkově se zlepšila i má psychika, nedělá mi problém ostřejší chůze ani běhání. Jako další efekt bylo doléčení zánětu průdušek a zápalu plic, kdy mě po terapii přestala bolest na pravé straně zad. Celkově se cítím velice dobře, jsem ráda, že jsem terapii absolvovala.

pan Roman

pan Roman

I po týdnu sportování mne nic nebolí


Více informací

pan Roman

pan Roman

Celý život se věnuji více či méně intenzivně sportu. Hraju fotbal, hokej a na brusle vyrážím i s dětmi. Před prvním absolvováním terapie jsem míval druhý den po bruslení velké bolesti nohou. Vnímal jsem odřeniny a otlačeniny z bruslí a celkově mne nohy bolely. Již po prvním kole procedur došlo k útlumu těchto nepříjemných projevů a mohu sportovat bez obav o následky.

Více referencí

Trápíte se se špatnou regenerací po sportu? Pak je Stimsmart terapie právě pro vás!

Na co ještě má Stimsmart pozitivní vliv?

Více informací

Kde se
můžete objednat?


:

Jste časově vytíženi a nechcete na terapii dojíždět? Je možné poskytnout individuální terapii i u vás doma za speciálních podmínek. Cena a podmínky takové terapie jsou poskytovány na vyžádání v centrále společnosti Stimsmart s.r.o. - infolinka.

Copyright © 2021 Stimsmart

Created by Beneš & Michl