cz
Co vás trápí?

Kožní problémy

Úvod Co vás trápí? Kožní problémy

Řešíte neustálé problémy s pletí?

Trápí vás dermatologické potíže? Chcete se zbavit nedokonalostí pleti?

Kožní problémy

Akné či různé ekzémy nejsou pouze dermatologickým problémem, ale mají značný vliv i na psychickou pohodu člověka. Např. lupénka vzbuzuje v okolí často negativní reakce, které postižený člověk samozřejmě vnímá, a ubližují mu.

Kožní problémy bývají způsobeny nejrůznějšími příčinami a mohou mít vždy jinou podobu. Nejčastěji se lze setkat s akné, atopickým ekzémem či mykózou různého původu. Na trhu je dnes nepřeberné množství různých mastí, tabletek, sprejů atd., které však často mívají minimální či velmi krátkodobý účinek, případně množství vedlejších účinků (kortikoidní masti).

Vedlejší důsledky kožních problémů:

  • svědění, bolest, pálení
  • jizvy a nevzhledné skvrny
  • snížené sebevědomí

Stimsmart terapie vás pomůže učinit krásnější a spokojenější

Větší, ale i drobné nedostatky či problémy na naší pleti nám mohou velmi znepříjemňovat život. Stimsmart terapie tyto nedostatky zmírňuje a někdy i zcela odstraňuje. Může vás učinit nejen krásnější, ale i spokojenější a sebevědomější.

Budete se cítit
lépe!

paní Nikola

paní Nikola

Mám mnohem více energie


Více informací

paní Nikola

paní Nikola

V průběhu procedur se člověk cítí velmi unaven, ale pak po více návštěvách jsem se začala cítit mnohem aktivněji (dobrý spánek, dobré vstávání, plná energie). Dále trpím problematickou pletí a musím říci, že i ta se mi začala trochu zlepšovat.

paní Jana

paní Jana

Mám z terapie již po druhé velmi dobrý pocit


Více informací

paní Jana

paní Jana

Léčení prožívám po druhé - vždy jsem byla spokojená. Začnu koncem, dojmy z terapie jsou velmi dobré, lupénka se uspokojivě uklidnila, i když se vždy vrátí, určitou dobu se drží zpátky a tolik nezlobí. Cukrovka se též držela v mezích, a tak se těším, že se stav nezhorší.

paní Petra, 35 let

paní Petra, 35 let

Terapie pozitivně ovlivnila průběh hojení pooperačních ran a napomohla od únavy.


Více informací

paní Petra, 35 let

paní Petra, 35 let

Terapii jsem absolvovala již opakovaně a tentokrát po plastické operaci, kvůli rychlejšímu zhojení operačních ran a rozsáhlých jizev. Na terapii jsem nastoupila 10 dní po operaci, po vyndání stehů z ran, kdy se na jednom místě v ráně utvořil defekt po samovolně vypadlém stehu. Defekt se velmi rychle díky terapii zmenšoval a zacelil. Všechny pooperační jizvy se taktéž hojily velmi rychle. Byla jsem velice rychle schopná se zpět zapojit do normálního provozu. V minulosti jsem terapii podstoupila ještě 2x a pokaždé měla velmi dobrý vliv na moje akné, se kterým jsem se potýkala od puberty až do mých třiceti let. Zkoušela jsem různé krémy, masti i speciální make-upy a nic nezabíralo. Až po absolvování terapie se mi pleť krásně vyčistila a od té doby mám vždy po každé terapii dlouhou dobu klid a můžu si na svoji pleť dávat jakýkoliv krém. K tomu mi přestaly bolesti kolene, které vznikly po úrazu před asi 10 lety. Jsem s terapií velmi spokojená, vždycky mne nabije energií, a proto se ji snažím každý rok opakovat.

Více referencí

Nedaří se vám vyléčit kožní nedokonalosti? Pak je Stimsmart terapie právě pro vás!

Na co ještě má Stimsmart pozitivní vliv?

Více informací

Kde se
můžete objednat?


Infolinka: +420 736 519 467

Jste časově vytíženi a nechcete na terapii dojíždět? Je možné poskytnout individuální terapii i u vás doma za speciálních podmínek. Cena a podmínky takové terapie jsou poskytovány na vyžádání v centrále společnosti Stimsmart s.r.o. - infolinka.

Copyright © 2020 Stimsmart

Created by Beneš & Michl