cz
Co vás trápí?

Kožní problémy

Úvod Co vás trápí? Kožní problémy

Řešíte neustálé problémy s pletí?

Trápí vás dermatologické potíže? Chcete se zbavit nedokonalostí pleti?

Kožní problémy

Akné či různé ekzémy nejsou pouze dermatologickým problémem, ale mají značný vliv i na psychickou pohodu člověka. Např. lupénka vzbuzuje v okolí často negativní reakce, které postižený člověk samozřejmě vnímá, a ubližují mu.

Kožní problémy bývají způsobeny nejrůznějšími příčinami a mohou mít vždy jinou podobu. Nejčastěji se lze setkat s akné, atopickým ekzémem či mykózou různého původu. Na trhu je dnes nepřeberné množství různých mastí, tabletek, sprejů atd., které však často mívají minimální či velmi krátkodobý účinek, případně množství vedlejších účinků (kortikoidní masti).

Vedlejší důsledky kožních problémů:

  • svědění, bolest, pálení
  • jizvy a nevzhledné skvrny
  • snížené sebevědomí

Stimsmart terapie vás pomůže učinit krásnější a spokojenější

Větší, ale i drobné nedostatky či problémy na naší pleti nám mohou velmi znepříjemňovat život. Stimsmart terapie tyto nedostatky zmírňuje a někdy i zcela odstraňuje. Může vás učinit nejen krásnější, ale i spokojenější a sebevědomější.

Budete se cítit
lépe!

paní Nikola

paní Nikola

Mám mnohem více energie


Více informací

paní Nikola

paní Nikola

V průběhu procedur se člověk cítí velmi unaven, ale pak po více návštěvách jsem se začala cítit mnohem aktivněji (dobrý spánek, dobré vstávání, plná energie). Dále trpím problematickou pletí a musím říci, že i ta se mi začala trochu zlepšovat.

paní Jana

paní Jana

Mám z terapie již po druhé velmi dobrý pocit


Více informací

paní Jana

paní Jana

Léčení prožívám po druhé - vždy jsem byla spokojená. Začnu koncem, dojmy z terapie jsou velmi dobré, lupénka se uspokojivě uklidnila, i když se vždy vrátí, určitou dobu se drží zpátky a tolik nezlobí. Cukrovka se též držela v mezích, a tak se těším, že se stav nezhorší.

slečna Linda, 31 let

slečna Linda, 31 let

Letos se prvně neděsím léta a krátkých rukávů


Více informací

slečna Linda, 31 let

slečna Linda, 31 let

Trpím lupénkou. Asi ne každý si uvědomuje, jak život s postižením kůže ovlivňuje i psychiku. Osobně jsem donedávna nesnášela léto, kdy všichni chodí v krátkých rukávech, vystavují na odiv svou opálenou kůži a jen já jsem se stále schovávala. Kolikrát jsem raději odněkud odešla, když jsem zaregistrovala pohledy okolí. Nejsem natolik psychicky odolná, abych dokázala čelit nepříjemným a evidentně zhnuseným pohledům, případně dotěrným dotazům, "co že se mi to stalo". Zkrátka a dobře, stranila jsem se lidí. Ani vážnější vztah jsem zatím neměla. Děsí mě představa, že se ode mne partner znovu zhnuseně odtáhne... Stimsmart mi dává novou naději. Přestože používám různé masti, včetně kortikoidních, nikdy se mi nepodařilo lupénku ztlumit tak, abych na ní mohla aspoň chvíli nemyslet. Pokud se dostaví slibovaný dlouhodobější efekt, ráda si terapii v budoucnu zopakuji.

Více referencí

Nedaří se vám vyléčit kožní nedokonalosti? Pak je Stimsmart terapie právě pro vás!

Na co ještě má Stimsmart pozitivní vliv?

Více informací

Kde se
můžete objednat?


:

Jste časově vytíženi a nechcete na terapii dojíždět? Je možné poskytnout individuální terapii i u vás doma za speciálních podmínek. Cena a podmínky takové terapie jsou poskytovány na vyžádání v centrále společnosti Stimsmart s.r.o. - infolinka.

Copyright © 2022 Stimsmart

Created by Beneš & Michl