cz
Co vás trápí?

Hojení ran

Úvod Co vás trápí? Hojení ran

Trápí vás nehojící se rány?

Hojení ran

Obtížné či vůbec nehojící se rány představují velký nejen zdravotní problém. Dopady dlouhodobě neúčinné léčby a případné pracovní neschopnosti se projeví i v sociální i ekonomické oblasti života postiženého pacienta.
Nejčastější příčinou nezhojení vzniklých ran bývá cukrovka (diabetes), může se však jednat i o autoimunitní onemocnění (například systémový lupus) či může být důvodem špatná látková výměna v ráně a přilehlém okolí.
Bez ohledu na původ jsou nehojící se rány opravdu velkým zdravotním problémem, se kterým si často ani lékaři nevědí rady.

Využití terapie Stimsmart v plastické chirurgii

Další otázkou týkající se hojení ran je pooperační hojení. V dnešní době jsou plastické operace běžnou součástí života nejen žen, ale i mužů. Náš vzhled se stává jedním z kapitálů, které na trhu práce máme. Je kladen velký důraz na zkrácení doby pobytu v nemocnici. O významu plného bez-jizvového zhojení netřeba jistě mluvit.

Ve kterých oblastech hojení ran vám může Stimsmart terapie pomoci:

  • bércové vředy
  • pooperační rány
  • nehojící se pozůstatky dřívějších zranění
  • diabetická noha

Stimsmart terapie pomáhá zacelit i dlouhodobě nehojící se rány

Terapie využívá elektrickou energii ke zlepšení mikrocirkulace – průchodnosti kapilár (nejmenších cév) vedoucích ke každé buňce organizmu. Každá buňka se tak může lépe vyživovat a lépe se zbavovat odpadních látek, čímž se rychleji regeneruje a urychluje se hojení ran.

Budete se cítit
lépe!

paní Petra

Na terapii jsem přišla kvůli otevřené nehojící se ráně


Více informací

paní Petra

Přišla jsem na terapii s otevřenou nehojící se ranou na pravé noze, kterou mám od roku 2011, nic nepomáhalo. Po terapii se začala hojit strupy, teď po 2. terapii je rána téměř zhojena. Snížil se mi dlouhodobý cukr. Budu absolvovat 3. terapii.

pan Lukáš, 41 let

pan Lukáš, 41 let

Nejen pro ženy je vzhled důležitý


Více informací

pan Lukáš, 41 let

pan Lukáš, 41 let

Pracuji jako senior manager nadnárodní firmy. Pracovní doba v podstatě nekončící, neustále na telefonu. Odpovědnost za dalších 10 kolegů na pozicích pode mnou mi na klidu také nepřidává. Únava a stres společně s přibývajícím věkem se na mně začaly podepisovat. Jelikož nejen pro ženy je důležité, jak vypadají, ale i pro nás muže, tím spíše na pozicích, kde se očekávají nejen znalosti, ale i reprezentativní vystupování a vzhled, rozhodl jsem se vyřešit svá povislá víčka, která mou tvář činila opticky více unavenou, než jak jsem se reálně unavený cítil. Jelikož sice mohu pracovat v rámci home office z domova, ale vím, oč je osobní kontakt s klienty i s kolegy efektivnější než mailová či telefonická komunikace, nechtěl jsem být dlouho mimo. Rozhodl jsem se na doporučení absolvovat ihned po zákroku terapii Stimsmart. Hojení proběhlo velmi dobře. Cítím se celkově lépe, sebevědoměji. Za sebe dávám terapii 3 hvězdy.

paní Petra, 35 let

paní Petra, 35 let

Terapie pozitivně ovlivnila průběh hojení pooperačních ran a napomohla od únavy.


Více informací

paní Petra, 35 let

paní Petra, 35 let

Terapii jsem absolvovala již opakovaně a tentokrát po plastické operaci, kvůli rychlejšímu zhojení operačních ran a rozsáhlých jizev. Na terapii jsem nastoupila 10 dní po operaci, po vyndání stehů z ran, kdy se na jednom místě v ráně utvořil defekt po samovolně vypadlém stehu. Defekt se velmi rychle díky terapii zmenšoval a zacelil. Všechny pooperační jizvy se taktéž hojily velmi rychle. Byla jsem velice rychle schopná se zpět zapojit do normálního provozu. V minulosti jsem terapii podstoupila ještě 2x a pokaždé měla velmi dobrý vliv na moje akné, se kterým jsem se potýkala od puberty až do mých třiceti let. Zkoušela jsem různé krémy, masti i speciální make-upy a nic nezabíralo. Až po absolvování terapie se mi pleť krásně vyčistila a od té doby mám vždy po každé terapii dlouhou dobu klid a můžu si na svoji pleť dávat jakýkoliv krém. K tomu mi přestaly bolesti kolene, které vznikly po úrazu před asi 10 lety. Jsem s terapií velmi spokojená, vždycky mne nabije energií, a proto se ji snažím každý rok opakovat.

Více referencí

Máte problém s obtížným hojením ran? Pak je Stimsmart terapie právě pro vás!

Na co ještě má Stimsmart pozitivní vliv?

Více informací

Kde se
můžete objednat?


:

Jste časově vytíženi a nechcete na terapii dojíždět? Je možné poskytnout individuální terapii i u vás doma za speciálních podmínek. Cena a podmínky takové terapie jsou poskytovány na vyžádání v centrále společnosti Stimsmart s.r.o. - infolinka.

Copyright © 2022 Stimsmart

Created by Beneš & Michl