cz
Co vás trápí?

Chronická bolest

Úvod Co vás trápí? Chronická bolest

Jste delší dobu po úrazu a stále máte bolesti?

Chronická bolest

Naše tělo vnímá bolesti dvojího druhu, a sice akutní a chronickou. Akutní bolest má krátkého trvání. Dostavuje se v momentě, kdy nás chce tělo ochránit před nebezpečnou situací. Nervy nám tak říkají, že něco není v pořádku (například, když se spálíme o kamna).

Pokud však od vašeho úrazu či operace uplynula již delší doba a stále máte bolesti, odborníci hovoří o bolesti chronické. Určit její intenzitu, či vůbec prokázat její existenci, bývá často problém. Pacient snadno získává pocit, že mu ze strany lékařů není věnována dostatečná pozornost. Bolest neustupuje a k fyzické bolesti se mohou přidat i problémy psychické (rodina a okolí pochybuje o věrohodnosti existence bolesti a s ní spojených možných omezení - vznikají problémy ve vztazích).

Důsledky přetrvávajících bolestí:

  • poruchy spánku
  • smutek a deprese
  • až úzkostná obava o tělesné zdraví
  • ztráta energie
  • špatná koncentrace

Stimsmart pomáhá odstraňovat přetrvávající bolesti

Při aplikaci terapie Stimsmart není třeba cílit přímo na postiženou oblast, díky čemuž pomáhá ulevovat od bolestí i na více místech současně v rámci jedné aplikace. Navíc - první účinky můžete pocítit již během terapie!

Budete se cítit
lépe!

pan Otakar

pan Otakar

Účinnost metody se u mne projevila už v průběhu procedur


Více informací

pan Otakar

pan Otakar

Na internetu jsem objevil článek o této terapii. Zaujal mě v době, kdy jsem řešil akutní žaludeční potíže. Vřed na dvanácterníku mě silně trápil a klasická medicína mi vždy ulevila pouze na určitý čas. Článek byl dost podrobný a dalo se z něj odvodit, že terapie je vhodná pro řadu diagnoz. V době, kdy jsem zkusil různé přírodní a historicky ověřené metody jsem se rozhodl. Účinnost terapie se u mne projevila již v průběhu aplikace. Z počátku jsem cítil velmi příjemné pocity z oblasti trávicího ústrojí. Po čase odeznívala bolest z oblasti žaludku. Od té doby jsem využil terapii ještě několikrát. Popsané problémy zcela ustoupily. Navíc se organismus velmi pozitivně nabil – pocit spokojenosti. Terapii nyní používám prakticky pravidelně každý rok v zimním období, kdy tělo má omezené prostředky v boji proti různým nemocem a oslabením. Od doby používání jsem neměl virové onemocnění ani recidivu žaludečních problémů.

paní Danuše

Díky absolvování již druhé terapie téměř nepotřebuji analgetika


Více informací

paní Danuše

Po absolvování rozsáhlé operace na děloze mi nastaly obrovské bolesti v operovaném místě. Celý rok jsem chodila po lékařích a odbornících, kteří si se mnou již nevěděli rady, a jediné možné řešení byla další operace, při které by mi odoperovali voperovanou síťku na děloze. Po této operaci by se mi opět projevily původní potíže. Brala jsem denně vysoké dávky analgetik. Bez bolestí jsem byla cca 1 hodinu denně. Jako poslední pokus jsem se rozhodla podstoupit terapii Stimsmart. Od počátku terapie jsem pociťovala obrovské bolesti v místě postižení, až takové, že jsem si před každou procedurou musela brát vysoké dávky analgetik. Nikdy jsem nebyla zvyklá polykat jakékoli prášky. Měla jsem chuť na každou další již nepřijít. Nakonec jsem absolvovala všech 13 procedur, a ještě k tomu dvakrát, a jsem za to velmi vděčná. Po 30 dnech od první terapie se mé bolesti zmenšily o 50 % a po absolvování druhé terapie jsem téměř bez bolestí. Od té doby pociťuji mírné bolesti pouze při námaze. Terapii Stimsmart mohu za sebe jen doporučit.

paní Stanislava

paní Stanislava

Jsem v mnohem větší psychické pohodě


Více informací

paní Stanislava

paní Stanislava

O terapii jsem se dozvěděla náhodně přes přátele a podstoupila jsem ji v době, kdy jsem měnila práci. Pochopitelně jsem se cítila pod velkým tlakem, ve stresu z obav o budoucnost. Trpím na migrény a před terapií jsem měla velmi časté ataky. V průběhu terapie se jedenkrát dostavila bolest, ale ne v obvyklé intenzitě. Po skončení jsem bez bolestí a lépe zvládám stres spojený s nástupem do nového zaměstnání.

Více referencí

Vyzkoušeli jste všechno a stále vás trápí nesnesitelná chronická bolest? Pak je Stimsmart terapie právě pro vás!

Na co ještě má Stimsmart pozitivní vliv?

Více informací

Kde se
můžete objednat?


:

Jste časově vytíženi a nechcete na terapii dojíždět? Je možné poskytnout individuální terapii i u vás doma za speciálních podmínek. Cena a podmínky takové terapie jsou poskytovány na vyžádání v centrále společnosti Stimsmart s.r.o. - infolinka.

Copyright © 2021 Stimsmart

Created by Beneš & Michl