cz

Co vás trápí?

11 problémů, které řeší Stimsmart

Budete se cítit
lépe!

paní Radana

paní Radana

Absolvovala jsem terapii ke své spokojenosti již potřetí


Více informací

paní Radana

paní Radana

Po třetí sérii procedur jsem velice spokojena - lépe usínám i spím, nebudí mne bolesti a bodání v prstech nohou, lépe se mi chodí. Přestože pocit studených nohou nezmizel, je to jen pocit a nohy jsou na dotek krásně teplé a dobře prokrvené.

pan Antonín, 51 let

pan Antonín, 51 let

Styděl jsem se, že už nejsem chlap


Více informací

pan Antonín, 51 let

pan Antonín, 51 let

Chlap, který "nemůže", není chlap, myslíval jsem si. Když jsem sám začal mít problémy s erekcí, těžce jsem to nesl. Byl jsem podrážděný, utrhoval jsem se i na ženu. Odmítal jsem se o tom s kýmkoli bavit. Štvali mě chlapi v hospodě, vysmátý soused na chodbě...

K doktoru by mě nikdo nedostal. Vyzkoušel jsem různé pilulky, co se dají koupit, ale efekt nula. Nakonec jsem se na internetu dočetl o Stimsmartu. Není to zrovna levné, ale abych byl zase chlap, dal bych všechno. Dnes už s manželkou můžu zase spát. Řekl bych, že jsem na tom dokonce lépe, než jsem byl před problémy.

pan Otakar

pan Otakar

Účinnost metody se u mne projevila už v průběhu procedur


Více informací

pan Otakar

pan Otakar

Na internetu jsem objevil článek o této terapii. Zaujal mě v době, kdy jsem řešil akutní žaludeční potíže. Vřed na dvanácterníku mě silně trápil a klasická medicína mi vždy ulevila pouze na určitý čas. Článek byl dost podrobný a dalo se z něj odvodit, že terapie je vhodná pro řadu diagnoz. V době, kdy jsem zkusil různé přírodní a historicky ověřené metody jsem se rozhodl. Účinnost terapie se u mne projevila již v průběhu aplikace. Z počátku jsem cítil velmi příjemné pocity z oblasti trávicího ústrojí. Po čase odeznívala bolest z oblasti žaludku. Od té doby jsem využil terapii ještě několikrát. Popsané problémy zcela ustoupily. Navíc se organismus velmi pozitivně nabil – pocit spokojenosti. Terapii nyní používám prakticky pravidelně každý rok v zimním období, kdy tělo má omezené prostředky v boji proti různým nemocem a oslabením. Od doby používání jsem neměl virové onemocnění ani recidivu žaludečních problémů.

Více referencí

:

Jste časově vytíženi a nechcete na terapii dojíždět? Je možné poskytnout individuální terapii i u vás doma za speciálních podmínek. Cena a podmínky takové terapie jsou poskytovány na vyžádání v centrále společnosti Stimsmart s.r.o. - infolinka.

Copyright © 2022 Stimsmart

Created by Beneš & Michl