cz

Co vás trápí?

11 problémů, které řeší Stimsmart

Budete se cítit
lépe!

paní Blanka, 46 let

paní Blanka, 46 let

Potřebuji více energie


Více informací

paní Blanka, 46 let

paní Blanka, 46 let

Nejsem typ člověka, kterého první bacil z okolí donutí ulehnout. Tedy jsem nebývala. Poslední cca 3 roky se situace výrazně zhoršila. Opakované virózy, sem tam prostřídané s antibiotiky a téměř celoroční rýma se staly součástí mého života stejně, jako práce a rodina. Ke všemu se přidala šílená únava. Občas jsem si ráno říkala, že prostě do práce nedojdu, protože nevstanu. Večer jsem byla ještě unavenější. Dokonce tak, že jsem si přišla unavená i na spánek. V noci jsem se budila a měla problém znovu usnout. O to unavěnější jsem další den byla. Došla jsem opravdu až na kraj svých sil. Naštěstí mě manžel přesvědčil a absolvovala jsem terapii Stimsmart. Dnes se cítím už mnohem lépe. Sice bývám sem tam unavená, ale s dřívějším stavem se to nedá srovnat. I imunita se mi zlepšila a tuto zimu jsem zatím u lékaře nebyla. Příznaky nachlazení, které se sem tam objeví, zvládám zahánět zázvorem a medem. Moc doufám, že se do dřívějšího stavu už nikdy nedostanu.

paní Markéta

paní Markéta

Terapie povzbudila mou obranyschopnost


Více informací

paní Markéta

paní Markéta

Mně terapie pomohla povzbudit obranyschopnost. Celkově se cítím lépe a jsem méně unavená. Nemám již tak studené nohy a lépe se zahřeju.

pan Antonín, 51 let

pan Antonín, 51 let

Styděl jsem se, že už nejsem chlap


Více informací

pan Antonín, 51 let

pan Antonín, 51 let

Chlap, který "nemůže", není chlap, myslíval jsem si. Když jsem sám začal mít problémy s erekcí, těžce jsem to nesl. Byl jsem podrážděný, utrhoval jsem se i na ženu. Odmítal jsem se o tom s kýmkoli bavit. Štvali mě chlapi v hospodě, vysmátý soused na chodbě...

K doktoru by mě nikdo nedostal. Vyzkoušel jsem různé pilulky, co se dají koupit, ale efekt nula. Nakonec jsem se na internetu dočetl o Stimsmartu. Není to zrovna levné, ale abych byl zase chlap, dal bych všechno. Dnes už s manželkou můžu zase spát. Řekl bych, že jsem na tom dokonce lépe, než jsem byl před problémy.

Více referencí

:

Jste časově vytíženi a nechcete na terapii dojíždět? Je možné poskytnout individuální terapii i u vás doma za speciálních podmínek. Cena a podmínky takové terapie jsou poskytovány na vyžádání v centrále společnosti Stimsmart s.r.o. - infolinka.

Copyright © 2021 Stimsmart

Created by Beneš & Michl