cz

Co vás trápí?

11 problémů, které řeší Stimsmart

Budete se cítit
lépe!

paní Anna

paní Anna

Pocit neklidných nohou vymizel


Více informací

paní Anna

paní Anna

Zlepšení potíží o 40 % minimálně, lépe spím - dříve jsem se budila v noci opakovaně, nyní do 2:00 hodin 2x a dále spím vcelku až do rána. Pocit neklidných nohou vymizel, plosky nohou jsou teplé, dříve studené, zlepšilo se mi čití na lýtkách i na stehnech. Zůstala parestezie plosky nohy. Oblast kotníků mám i nadále studenou. Jsem velmi spokojená, že je patrné zlepšení a že můžu lépe spát. Značně se mi zmenšily otoky na nohou.

paní Markéta

paní Markéta

Terapie povzbudila mou obranyschopnost


Více informací

paní Markéta

paní Markéta

Mně terapie pomohla povzbudit obranyschopnost. Celkově se cítím lépe a jsem méně unavená. Nemám již tak studené nohy a lépe se zahřeju.

paní Danuše

Díky absolvování již druhé terapie téměř nepotřebuji analgetika


Více informací

paní Danuše

Po absolvování rozsáhlé operace na děloze mi nastaly obrovské bolesti v operovaném místě. Celý rok jsem chodila po lékařích a odbornících, kteří si se mnou již nevěděli rady, a jediné možné řešení byla další operace, při které by mi odoperovali voperovanou síťku na děloze. Po této operaci by se mi opět projevily původní potíže. Brala jsem denně vysoké dávky analgetik. Bez bolestí jsem byla cca 1 hodinu denně. Jako poslední pokus jsem se rozhodla podstoupit terapii Stimsmart. Od počátku terapie jsem pociťovala obrovské bolesti v místě postižení, až takové, že jsem si před každou procedurou musela brát vysoké dávky analgetik. Nikdy jsem nebyla zvyklá polykat jakékoli prášky. Měla jsem chuť na každou další již nepřijít. Nakonec jsem absolvovala všech 13 procedur, a ještě k tomu dvakrát, a jsem za to velmi vděčná. Po 30 dnech od první terapie se mé bolesti zmenšily o 50 % a po absolvování druhé terapie jsem téměř bez bolestí. Od té doby pociťuji mírné bolesti pouze při námaze. Terapii Stimsmart mohu za sebe jen doporučit.

Více referencí

Infolinka: +420 736 519 467

Jste časově vytíženi a nechcete na terapii dojíždět? Je možné poskytnout individuální terapii i u vás doma za speciálních podmínek. Cena a podmínky takové terapie jsou poskytovány na vyžádání v centrále společnosti Stimsmart s.r.o. - infolinka.

Copyright © 2020 Stimsmart

Created by Beneš & Michl