cz

Co vás trápí?

11 problémů, které řeší Stimsmart

Budete se cítit
lépe!

paní Julia

paní Julia

Terapie výrazně zlepšila můj psychický stav


Více informací

paní Julia

paní Julia

Doporučuji kurz každému, výrazně zlepšuje psychický stav, zcela vymizely změny nálady a celkem se cítím mnohem lépe.

paní Božena, 63 let

paní Božena, 63 let

Nikdy už se nechci cítit tak unavená


Více informací

paní Božena, 63 let

paní Božena, 63 let

Letos to budou dva roky, co ode mne odešel manžel. Jak to tak bývá, našel si mladší... Prožili jsme spolu sice téměř 40 let a vychovali dvě děti, ale stačila jedna sukně a vše je zapomenuto. Po jeho odchodu jsem nevěděla, co dál. Rodina pro mne byla vším. Těšila jsem se na vnoučata, jak je budeme s manželem brát na výlety do ZOO a do divadla a ani mne nenapadlo, že jeho představa být "už" dědečkem děsí. Když začal trávit více a více času mimo domov, sice mi to přišlo divné, ale přeci jen, byl už to "starý kozel". No, nebyl... Pořád jsem si v hlavě přehrávala, co se mohlo pokazit. Hledala jsem na sobě chyby, které ho ode mne odehnaly. Nespala jsem, pořádně nejedla. Začala jsem se stranit lidí. Vadily mi otázky, kde je manžel. Měla jsem pocit, že se mi všichni za zády smějou, ukazují si na mě - to je ta, co jí utekl manžel za mladší.

Po půl roce jsem začala mít i zdravotní problémy. Nakonec to nevydržely děti a donutily mě začít můj stav řešit. Zkoušela jsem psychologa, ale i u něho jsem měla pocit, že se mi vysmívá. Antidepresiva jsem nechtěla brát dlouhodobě. Cítila jsem se po nich divně. Meditova mi nešlo... Místo zlelpšení se můj stav stále zhoršoval. Nakonec jsem narazila na terapii Stimsmart. Nevěřila jsem jí, ale když už mi ji děti zaplatily, odchodila jsem ji. Díky bohu za to! Už jen přístup personálu mi zvyšoval sebevědomí. Po polovině terapie jsem začala cítít více energie a začala chodit víc ven. Cca měsíc po terapii jsem se odhodlala vyrazit se sousedkou do divadla a na skleničku.

S odstupem půl roku mohu říci, že terapie mi zachránila zdravý rozum. Dnes chodím cvičit, scházíme se s kolegyněmi z práce každý druhý pátek a dokonce jsem potkala jednoho sympatického prošedivělého pána... Terapii všem jenom doporučuji.

paní Petra, 35 let

paní Petra, 35 let

Terapie pozitivně ovlivnila průběh hojení pooperačních ran a napomohla od únavy.


Více informací

paní Petra, 35 let

paní Petra, 35 let

Terapii jsem absolvovala již opakovaně a tentokrát po plastické operaci, kvůli rychlejšímu zhojení operačních ran a rozsáhlých jizev. Na terapii jsem nastoupila 10 dní po operaci, po vyndání stehů z ran, kdy se na jednom místě v ráně utvořil defekt po samovolně vypadlém stehu. Defekt se velmi rychle díky terapii zmenšoval a zacelil. Všechny pooperační jizvy se taktéž hojily velmi rychle. Byla jsem velice rychle schopná se zpět zapojit do normálního provozu. V minulosti jsem terapii podstoupila ještě 2x a pokaždé měla velmi dobrý vliv na moje akné, se kterým jsem se potýkala od puberty až do mých třiceti let. Zkoušela jsem různé krémy, masti i speciální make-upy a nic nezabíralo. Až po absolvování terapie se mi pleť krásně vyčistila a od té doby mám vždy po každé terapii dlouhou dobu klid a můžu si na svoji pleť dávat jakýkoliv krém. K tomu mi přestaly bolesti kolene, které vznikly po úrazu před asi 10 lety. Jsem s terapií velmi spokojená, vždycky mne nabije energií, a proto se ji snažím každý rok opakovat.

Více referencí

Infolinka: +420 736 519 467

Jste časově vytíženi a nechcete na terapii dojíždět? Je možné poskytnout individuální terapii i u vás doma za speciálních podmínek. Cena a podmínky takové terapie jsou poskytovány na vyžádání v centrále společnosti Stimsmart s.r.o. - infolinka.

Copyright © 2020 Stimsmart

Created by Beneš & Michl