cz

Co vás trápí?

11 problémů, které řeší Stimsmart

Budete se cítit
lépe!

paní Ilona

paní Ilona

Spím jako miminko


Více informací

paní Ilona

paní Ilona

Nebolestivá terapie s velice příjemným a ochotným personálem. Asi v polovině terapie jsem začala mít pocity zlepšení mého zdravotního stavu. Ke konci terapie bylo zlepšení asi o 50 %. Zlepšil se mi také spánek, v noci se už nebudím a spím jako miminko.

paní Marta

paní Marta

Došlo u mne k prokazatelnému posílení imunity


Více informací

paní Marta

paní Marta

Posílení imunity (celé okolí kašle, já bez problémů), zlepšené vidění - na konci terapie opět vidím čísla, trochu lepší spánek. Bolesti nohou stejné.

pan Antonín, 51 let

pan Antonín, 51 let

Styděl jsem se, že už nejsem chlap


Více informací

pan Antonín, 51 let

pan Antonín, 51 let

Chlap, který "nemůže", není chlap, myslíval jsem si. Když jsem sám začal mít problémy s erekcí, těžce jsem to nesl. Byl jsem podrážděný, utrhoval jsem se i na ženu. Odmítal jsem se o tom s kýmkoli bavit. Štvali mě chlapi v hospodě, vysmátý soused na chodbě...

K doktoru by mě nikdo nedostal. Vyzkoušel jsem různé pilulky, co se dají koupit, ale efekt nula. Nakonec jsem se na internetu dočetl o Stimsmartu. Není to zrovna levné, ale abych byl zase chlap, dal bych všechno. Dnes už s manželkou můžu zase spát. Řekl bych, že jsem na tom dokonce lépe, než jsem byl před problémy.

Více referencí

Infolinka: +420 736 519 467

Jste časově vytíženi a nechcete na terapii dojíždět? Je možné poskytnout individuální terapii i u vás doma za speciálních podmínek. Cena a podmínky takové terapie jsou poskytovány na vyžádání v centrále společnosti Stimsmart s.r.o. - infolinka.

Copyright © 2019 Stimsmart

Created by Beneš & Michl